Login
Home
Sign Up
Leagues
Tournaments
Classes / Clinics
Drop-In / Pickup
Schedule
Classifieds
Feedback
Links
About Us
Contact Us
Schedule of Games
Games on Wednesday, November 13, 2019
<
November 2019
>
S
M
T
W
T
F
S
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1
2
3
4
5
6
7
League
Home
Away
Time/Status
Venue
Officials
2019 - 2020 Wednesday Coed Soccer League-2019 Winter A Wednesday Coed Rec Soccer League
*Smooth Brews
3 - 4
Sahara Lounge
Complete
Field 1
2019 - 2020 Wednesday Coed Soccer League-2019 Winter A Wednesday Coed Rec Soccer League
*Smooth Bruise
2 - 4
La Roja
Complete
Field 1
2019 - 2020 Wednesday Coed Soccer League-2019 Winter A Wednesday Coed Rec Soccer League
Jamison Blues
0 - 2
Seneca Ridge Dental
Complete
Field 4
2019 - 2020 Wednesday Coed Soccer League-2019 Winter A Wednesday Coed Rec Soccer League
Two Fifty
1 - 2
Los Toca Bola
Complete
Field 5
2019 - 2020 Wednesday Coed Soccer League-2019 Winter A Wednesday Coed Rec Soccer League
*Buffalo Stallions
2 - 4
Kelly's United
Complete
Field 1
2019 - 2020 Wednesday Coed Soccer League-2019 Winter A Wednesday Coed Rec Soccer League
The Team Who Must Not Be Named
4 - 1
Seneca Ridge Dental
Complete
Field 4
2019 - 2020 Wednesday Coed Soccer League-2019 Winter A Wednesday Coed Rec Soccer League
Nick's Not Coming
3 - 0
Boston State FC
Complete
Field 5
Calendar
<
November 2019
>
S
M
T
W
T
F
S
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1
2
3
4
5
6
7
Events on Wednesday, November 13, 2019
2:45 PM
4:45 PM
St Francis High School Football - St Francis Football Jerry Smith
Field #4
4:00 PM
6:00 PM
Lancaster High School Football - Brian Wild
Field #1
5:00 PM
7:00 PM
Flash Jr Academy - WNY Flash Academy
Field #23
5:30 PM
8:30 PM
Hamburg Soccer - Gary Mann
Field #45
5:30 PM
6:15 PM
Champions Soccer 2016 & Parent & Me 2017 5:30 - 6:10
Field Boarded
6:00 PM
8:00 PM
Trojan Lacrosse League - Ed Schmatz
Field #1
6:15 PM
7:00 PM
Champions Soccer 2014 - 2015 6:10 - 7:00
Field Boarded
7:00 PM
8:00 PM
Orchard Park Dynamo Soccer - Tony Franjoine
Field #3
7:00 PM
8:00 PM
Euro Champions U12B & U14B
Field Boarded
8:00 PM
9:00 PM
Euro Champions U16/18B
Field Boarded
8:30 PM
9:30 PM
Nickel City Ultimate Frisbee - Dave Schneggenburger
Field #45