Home|Sign In
Schedule of Games
 
<January 2020>
SMTWTFS
2930311234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930311
2345678
  
  Games on Thursday, January 9, 2020 Print
LeagueHome AwayTime/StatusVenueOfficials
2019 - 2020 Thursday Coed Soccer League-2020 Winter B Thursday Coed Comp Soccer League The Wet Bandits 1 - 3 STFC Complete Field 4  
2019 - 2020 Thursday Coed Soccer League-2020 Winter B Thursday Coed Rec Soccer League Robben You Blind 0 - 4 Jamison Blues Complete Field 5  
2019 - 2020 Thursday Mens Soccer League-2020 Winter B Thursday Mens Rec Soccer League Bangarang FC 0 - 2 Beta Complete Field 1  
2019 - 2020 Thursday Mens Soccer League-2020 Winter B Thursday Mens Rec Soccer League Buffalo Brighten Stars 4 - 1 Moby Ducks Complete Field 4  
2019 - 2020 Thursday Coed Soccer League-2020 Winter B Thursday Coed Rec Soccer League Aurora Arsenal 0 - 2 Chilly Pepperz Complete Field 5  
2019 - 2020 Thursday Mens Soccer League-2020 Winter B Thursday Mens Comp Soccer League 1854 3 - 1 BlackWater Complete Field 1  
2019 - 2020 Thursday Coed Soccer League-2020 Winter B Thursday Coed Comp Soccer League Hibernian FC 1 - 4 Net Six Chill Complete Field 4  
2019 - 2020 Thursday Coed Soccer League-2020 Winter B Thursday Coed Rec Soccer League Flying Pineapples 1 - 1 *Blue Ballers Complete Field 5  
2019 - 2020 Thursday Mens Soccer League-2020 Winter B Thursday Mens Comp Soccer League Cavalucci Marini 4 - 2 WestSide Complete Field 1  
2019 - 2020 Thursday Mens Soccer League-2020 Winter B Thursday Mens Comp Soccer League Hugh Mungus 6 - 0 Plain White Tees Complete Field 1  
2019 - 2020 Thursday Mens Soccer League-2020 Winter B Thursday Mens Rec Soccer League FC Cuervo 1 - 2 Ukraine FC Complete Field 4  
2019 - 2020 Thursday Coed Soccer League-2020 Winter B Thursday Coed Rec Soccer League Ivory Toast 0 - 4 The Dark Knights Complete Field 5  

  Events on Thursday, January 9, 2020
Start TimeEnd TimeEventVenue
10:00 AM10:45 AMChampions Soccer 2016 & 2014 - 2015 10:00 - 10:40Field Boarded
11:00 AM1:00 PMMoog Walking Club - Pam StarrField #1
3:30 PM5:00 PMTop Shelf Lacrosse - Larry CatalanoField #23
4:00 PM5:15 PMMoog Ultimate Frisbee - Kip DreyfusField #1
4:00 PM5:00 PMAaran Lines Soccer SchoolField #45
5:00 PM6:00 PMMore Keepers Ages 8 to 12Field #2
5:00 PM6:00 PMAaran Lines Soccer SchoolField #3
5:00 PM8:00 PMOrchard Park Soccer Club - Tom HanlonField #45
5:15 PM8:15 PMTrojan Lacrosse League - Ed SchmatzField #1
5:30 PM6:30 PMChampions Soccer 2012 - 2013Field Boarded
6:00 PM7:00 PMMore Keepers Ages 13 to 17Field #2
6:00 PM7:00 PMWest Seneca SC - Mark MolloyField #3
6:30 PM7:30 PMChampions Soccer 2010 - 2011Field Boarded
7:00 PM8:30 PMHamburg Monarchs Soccer - Tom ZuggerField #2
7:00 PM8:30 PMLancaster Depew SC BU16 - Chuck Donner Mike DavisField #3
7:30 PM8:30 PMChampions Soccer 2008 - 2009Field Boarded
8:30 PM10:30 PMRakavii Rugby Adult Development ProgramField #2
8:30 PM9:30 PMWest Seneca Soccer Club - Mark MolloyField #3
8:30 PM9:30 PMEuro Champions U16/18GField Boarded
9:30 PM11:00 PMYemen Soccer - Mooky AlbakriField #3


 

  

Powered By EZFacility
Web enabled mobile phone? Try Mobile Version | Administrators click Here
Languages: English | Español
© 2003-2020 EZFacility.com. All rights reserved.  Privacy Policy | Terms of Use