Home|Sign In
Schedule of Games
 
<January 2020>
SMTWTFS
2930311234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930311
2345678
  
  Games on Tuesday, January 21, 2020 Print
LeagueHome AwayTime/StatusVenueOfficials
2019 - 2020 Tuesday Mens Soccer League-2020 Winter B Tuesday Mens Soccer League Danger Zone 7 - 1 *MBFC Complete Field 1  
2019 - 2020 Tuesday Mens Soccer League-2020 Winter B Tuesday Mens Soccer League Sticky Bandits 3 - 5 Eichel Tower Complete Field 5  
2019 - 2020 Tuesday Mens Soccer League-2020 Winter B Tuesday Mens Soccer League Inter 6 - 2 Kats Complete Field 1  
2019 - 2020 Tuesday Mens Soccer League-2020 Winter B Tuesday Mens Soccer League Queen City 5 - 3 Wolves FC Complete Field 4  
2019 - 2020 Tuesday Mens Soccer League-2020 Winter B Tuesday Mens Soccer League Dreams FC 0 - 1 Ludicrous Speed, Go! Complete Field 5  
2019 - 2020 Thursday Mens Soccer League-2020 Winter B Thursday Mens Rec Soccer League *Mike Torres 3 - 2 Lake Shore Complete Field 1  
2019 - 2020 Thursday Mens Soccer League-2020 Winter B Thursday Mens Rec Soccer League Buffalo Brighten Stars 0 - 2 Bangarang FC Complete Field 4  
2019 - 2020 Thursday Coed Soccer League-2020 Winter B Thursday Coed Rec Soccer League Jamison Blues 4 - 0 Aurora Arsenal Complete Field 5  

  Events on Tuesday, January 21, 2020
Start TimeEnd TimeEventVenue
8:00 AM10:00 AMCanisius Womens Lacrosse - Mark Miyashita (Mens) Allisin Daley (Womens)Field #45
11:00 AM1:00 PMMoog Walking Club - Pam StarrField #1
3:45 PM4:45 PMTop Shelf Lacrosse - Top Shelf Lax Larry CatalanoField #2
4:45 PM8:30 PMFlash Academy - WNY Flash AcademyField #1
4:45 PM8:30 PMFlash Academy - WNY Flash AcademyField #23
4:45 PM8:30 PMFlash Academy - WNY Flash AcademyField #45
5:30 PM6:15 PMChampions Soccer 2016 & Parent & Me 2017 5:30 - 6:10Field Boarded
6:15 PM7:00 PMChampions Soccer 2014 - 2015 6:10 - 7:00Field Boarded
7:00 PM8:00 PMSAQ Performance - Rich GicewiczField Boarded
8:30 PM9:30 PMWest Seneca SC - Mark MolloyField #2
8:30 PM9:30 PMCatt-Rez Elite Lacrosse - Shadow SnyderField #3
8:30 PM9:30 PMLancaster Depew SC BU16 - Chuck Donner Mike DavisField #4
8:30 PM9:30 PMEuro Champions U12G & U14GField Boarded
9:30 PM10:30 PMSouth Buffalo Rugby Club - Lauren TurnerField #23


 

  

Powered By EZFacility
Web enabled mobile phone? Try Mobile Version | Administrators click Here
Languages: English | Español
© 2003-2020 EZFacility.com. All rights reserved.  Privacy Policy | Terms of Use